- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Follow US

- ADVERTISEMENT -

Video Librari

Play 1/1
Kur #Solidariteti dhe #Vullnetarizmi behen bashke... #AktivizmiQytetar
Play 1/1
Vullnetaret e te tashmes dhe se ardhmes #AktivizmitQytetar
Play 1/1
Vullnetaret qe krijuan park per fshatin e tyre... #AktivizmiQytetar
Play 1/1
Qe qysh mundesh edhe ti me u bo aktivist... #AktivizmiQytetar

Më shumë lajme

5 fakte për “Beautiful Day” nga U2

Dita e mirë shihet n'mëngjes, e ditës e sotme po e nisim me pak Alternative/Indie, Pop, Rock. "Beautiful Day" është

Luiz Ejlli në bashkëpunim me këngëtarin e njohur?

Luiz Ejlli po vazhdon ta shijojë famën, duke filluar me projekte menjëherë

10 këngët më të mira të legjendës së muzikës Tina Turner

Këngëtarja Tina Turner, hitet klasike të së cilës, sikurse The Best dhe

Ideal Rafuna diplomon me nota të larta për Inxhinieri të Hapësirës Ajrore në ShBA

Ideal Rafuna nga Prishtina po shënon suksese në SHBA. Në çdo sferë

Moti
12 °C
Pristina
overcast clouds
12° _ 10°
90%
1 km/h
Wed
15 °C

Cilësia e ajrit në Prishtinë

Mos e le me t’ikë asgjë - Follow us!

- ADVERTISEMENT -

Video Librari

Play 1/1
Kur #Solidariteti dhe #Vullnetarizmi behen bashke... #AktivizmiQytetar
Play 1/1
Vullnetaret e te tashmes dhe se ardhmes #AktivizmitQytetar
Play 1/1
Vullnetaret qe krijuan park per fshatin e tyre... #AktivizmiQytetar
Play 1/1
Qe qysh mundesh edhe ti me u bo aktivist... #AktivizmiQytetar

Të fundit

GPT-5 spekulohet të jetë më inteligjent se njerëzit, kur do të vijë dhe çfarë mund të ketë?

Sipas raporteve në fillim të vitit, GPT-5, pasardhësi i modelit të madh

Një analizë e thjeshtë gjaku mund të zbulojë Alzheimer-in para se të shfaqen simptomat

Një hulumtim i fundit, i cilësuar si “transformuesi i lojës” ka zbuluar

Fernando Alonso shet Ferrari Enzon e tij, çmimi pritet të jetë marramendës

Piloti spanjoll i Formula 1, Fernando Alonso, do të shesë në një

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -