Katrori YT

Ne jemi të lumtur qe ju kemi këtu në Katrorin Tuaj të Lajmeve të Mira!

Ndaje me ne suksesin tënd, të familjarëve, miqve apo personave në rrethin tuaj dhe bëhuni pjesë e Katrorit të Lajmeve të Mira :)

Shkruaj dy rreshta për Lajmin tënd të mirë dhe ne do të ju kontaktojmë

Na kontaktoni direkt

Na shkruaj në messenger

Shkruaj ose thirr

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Katrori YT

Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës mbështet anëtarësimin e Kosovës

E përditësuar Shumica e deputetëve të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës

Komiteti për Politikë dhe Demokraci i KiE-së rrëzon amendamentet e dëmshme për Kosovën

Në Strasburg të Francës kanë nisur punimet e Komitetit Politik në kuadër

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

DJ Google: Inteligjenca artificiale do të bëjë muzikë për YouTube

Google Deepmind dhe YouTube do të krijojnë së bashku muzikë me ndihmën

By Arsim Buxhovi 9 Shikime

Fuqizimi i grave në Mitrovicë përmes agro-turizmit

Ka shtatë vjet që e ka lënë qytetin për fshat, duke i

By Kaltrina Zhushi 1.7k Shikime

Tiktok dhe Gen Z po e ndërrojnë ‘lojën’ në marketingun digjital

TikTok ka nisur një epokë të re të marketingut, një epokë që

By Reita Demi 138 Shikime

Prishtina – mix mes kulturës, jetës së natës e modernitetit

Prishtina, një qendër urbane që tret brenda vetes kulturën, modernitetin, me diversitetin

By Reita Demi 39 Shikime

“Beerfest Kosova”, festivali që po mbledh të gjithë artistët në një vend

Festivali tradicional i Birrës “Beerfest Kosova”, vjen sivjet me pamje të re,

By 127 Shikime

SHBA-ja sot feston 247-vjetorin e Pavarësisë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot festojnë 247-vjetorin e pavarësisë. Data 4

By 20 Shikime

Mira Murati në Doku.Tech: Inteligjenca Artificiale do të transformojë botën tonë

Ka nis edicioni jubilar i festivalit më të madh të teknologjisë në

By Jetlira Ademi 47 Shikime

HBO po punon edhe në një prequel të “Game of Thrones”

HBO ka bërë të ditur se do të ketë edhe një serial

By Reita Demi 19 Shikime

6 “Finger Food” ide që DUHESH me i përgatitë për festën e Vitit t’Ri

Idetë e ndryshme për ushqim, servim dhe dekorim t’pjatave festive janë element

By Kaltrina Zhushi 311 Shikime