People

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga People

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Jay-Z shpallet reperi më i pasur me 2.5 miliardë dollarë

Me pasurinë e tij totale që i kalon 2.5 miliardë dollarë, Jay-Z

By Arsim Buxhovi 1 Shikim

Adriana Lima shkëlqen me paraqitjen në premierën e filmit “Air”

Adriana Lima dukej magjepsëse teksa ndau një puthje romantike me të dashurin

By Reita Demi 1 Shikim

Forbes: Pasuria e Jay-Z është 2.5 miliardë dollarë

Jay-Z është ende shumë një biznesman, sipas Forbes, reperi Roc Nation vlen

By Reita Demi 4 Shikime

Rita Ora dhe Taika Waitit kthehen në Australi, me veshje sportive shihen në Aeroportin e Sydneyt

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi janë kthyer në Australi.

By Reita Demi 9 Shikime

Bebe Rexha fiton çmim në “iHeartRadio Music Awards 2023” për kangën “I’m Good (Blue)”

Është rikthyer mbrëmja më e madhe e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Music

By Reita Demi 4 Shikime

Pharrell Williams e Lorraine Schwartz shesin bashkë bizhuteri të bartura nga VIP-at

Beyonce, Kim Kardashian, Blake Lively. Këta janë vetëm disa nga emrat që

By Arsim Buxhovi 5 Shikime

5 fakte për “One Dance” nga Drake

Vazhdojmë me pak electro pop, dance-hall, UK funk e afrobeats. Gjithashtu pjesë

By Reita Demi 5 Shikime

Jane Fonda rrëfen për raportet e saj me Jennifer Lopez

Jande Fonda thotë se akoma nuk ka marrë një kërkim-falje nga bashkë-ylli

By Arsim Buxhovi 8 Shikime

Jennifer Lopez nuk di të ndalet, i bashkohet projektit të Ben Affleck

Ben Affleck, në rolin e tij si producent, ka punësuar gruan e

By Arsim Buxhovi 11 Shikime

A e dini sa kushton të kesh një yll në Hollywood Walk of Fame?

Një nga vendet më të vizituara dhe emblematike në Shtetet e Bashkuara

By Arsim Buxhovi 15 Shikime