People

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga People

“Coldplay” zbulon detaje mbi albumin e ardhshëm, “Moon Music”

Grupi ikonik “Coldplay” njoftoi datën e publikimit për albumin e tyre të

5 fakte për “Hey Mama” nga David Guetta, Bebe Rexha e Nicki Minaj

Vazhdojmë me pak trap, dance electronic e electro house. Etnomuzikologu amerikan Alan

Ndryshimi i zërit të Ariana Grande gjatë një interviste, bëhet viral

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

“Coldplay” zbulon detaje mbi albumin e ardhshëm, “Moon Music”

Grupi ikonik “Coldplay” njoftoi datën e publikimit për albumin e tyre të

By Reita Demi 3 Shikime

5 fakte për “Hey Mama” nga David Guetta, Bebe Rexha e Nicki Minaj

Vazhdojmë me pak trap, dance electronic e electro house. Etnomuzikologu amerikan Alan

By Reita Demi 30 Shikime

Ndryshimi i zërit të Ariana Grande gjatë një interviste, bëhet viral

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e

By Jetlira Ademi 8 Shikime

Kosova dhe Shqipëria bashkohen në ‘Rotary International’

Shqipëria dhe Kosova janë tashmë një trup i vetëm në Rotary International,

By Jetlira Ademi 4 Shikime

Si u bë Adam Sandler ‘aktori më i paguar’ pa qenë i pranishëm në filma e as në kinema?

Adam Sandler fitoi afro 70 milionë euro vitin e kaluar, gjë që

By Jetlira Ademi 4 Shikime

Kitaristi shqiptar, Petrit Çeku do të luajë në festivale të ndryshme ndërkombëtare

Kitaristi i njohur shqiptar, Petrit Çeku, i cili është fitues i disa

By Reita Demi 5 Shikime

Aliu: Hekurudha Prishtinë – Durrës e shndërron Kosovën në një vend kryesor transit

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu ka thënë se

By Arsim Buxhovi 12 Shikime

Ed Sheeran shpallet artisti më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar për herë të shtatë

Ed Sheeran është shpallur artisti më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar

By Jetlira Ademi 8 Shikime

Hapet zyrtarisht në Hagë instalacioni nga Alketa Mripa

Një simbol i fuqishëm i qëndrueshmërisë dhe një thirrje për veprim u

By Jetlira Ademi 11 Shikime

Komuna e Podujevës do ta emërtojë një rrugë me emrin e ish-eurodeputetes, Doris Pack

Komuna e Podujevës ka vendosur që ta emërtojë një rrugë në qytet

By Jetlira Ademi 3 Shikime