Life Style

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Life Style

Për shkak të temperaturave të larta, ndalohet qarkullimi i automjeteve me peshë mbi 7.5T

Temperatura të larta kanë përfshirë vendin tonë për gjatë këtyre ditëve. Për

Për të parandaluar prishjen e dhëmbëve tuaj, ju duhet ky ushqim sipas dentistëve!

Një dentist ka zbuluar se djathi mund të ndihmojë në parandalimin e

Ja pse prindërit duhet të kenë kujdes ngjyrat për rroba banje për fëmijët e tyre…

Ndërsa numërojmë mbrapsht për pushimet verore, shumë prindër do të pastrojnë pluhurin

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Për shkak të temperaturave të larta, ndalohet qarkullimi i automjeteve me peshë mbi 7.5T

Temperatura të larta kanë përfshirë vendin tonë për gjatë këtyre ditëve. Për

By Arsim Buxhovi 7 Shikime

Për të parandaluar prishjen e dhëmbëve tuaj, ju duhet ky ushqim sipas dentistëve!

Një dentist ka zbuluar se djathi mund të ndihmojë në parandalimin e

By Arsim Buxhovi 5 Shikime

Ja pse prindërit duhet të kenë kujdes ngjyrat për rroba banje për fëmijët e tyre…

Ndërsa numërojmë mbrapsht për pushimet verore, shumë prindër do të pastrojnë pluhurin

By Arsim Buxhovi 5 Shikime

WhatsApp së shpejti me veçori që do të ndryshojnë gjithçka

Gjatë muajve të fundit, WhatsApp ka prezantuar gradualisht disa veçori të AI

By Reita Demi 11 Shikime

Prishtina ka 227,154 banorë

Sipas rezultateve preliminare nga Agjencia për Statistika në Kosovë, shtatë komunat e

By Reita Demi 13 Shikime

Sa rritet temperatura në automjete kur ekspozohen në rrezet e diellit?

Në një kohë, Departamenti i Zjarrfikësve Publik të qytetit të Zagrebit publikoi

By Reita Demi 24 Shikime

Samsung Galaxy Z Fold6 dhe Z Flip6 çojnë Galaxy AI në nivele të reja

Samsung Electronics prezantoi sot pajisjet e reja Galaxy Z Fold6 dhe Galaxy Z Flip6, së

By Reita Demi 7 Shikime

5 shprehi që përmirësojnë mendjen, motivimin e produktivitetin

Shumica e ndërmarrësve e kuptojnë se shëndeti mendor është i rëndësishëm për

By Arsim Buxhovi 14 Shikime

Si ta aplikoni kremin e diellit sipër grimit

Një nga enigmat e fundit e bukurisë: si ta mbajmë lëkurën të

By Reita Demi 11 Shikime

WhatsApp sjell veçorinë që do t’i transkriptojë mesazhet zanore

Kur WhatsApp lançoi mesazhet zanore në vitin 2013, u kthye shpejt në

By Reita Demi 12 Shikime