Lajme të mira

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Lajme të mira

Ambasada Gjermane: Kush ka pasaportën e Kosovës, nga 1 janari lëviz pa viza në Shengen

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë përmes një njoftimi ka dhënë detaje lidhur

Prezantohet projekti për Tregun e Gjelbër në Prishtinë

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka prezantuar mëngjesin e sotëm projektin për

Nga sot, bileta e autobusit në trafik urban mund të blihet me SMS

Prej sot, bileta e autobusit me Trafiku Urban mund të blihet përmes

Esma Fera zgjedhet asistente në universitetin “New Haven” në ShBA

Studentja Esma Fera nga Kamenica është zgjedhur Asistente mësimore për Biologji Molekulare

Aktivizmi për ta pastruar lumin Lepenc bashkon banorët dhe vullnetarët

Përkujdesja për ambientin, tokën dhe lumenjtë që na rrethojnë, ishte qëllimi që

Mos bleni shumë lodra për fëmijët, mund të jetë e dëmshme – thotë psikologu

Profesori universitar i Psikologjisë, Musa Musai nëpërmjet një shkrimi në profilin e

Nëna e tre fëmijëve i mëson të rinjtë se qysh të lexojnë lajmet

Navigimi i suksesshëm nëpër lajme është një aftësi e nevojshme sidomos në

Marshi i Javës Ndërkombëtare të Shkopit të Bardhë fillon më 15 tetor

Organizata Jo Qeveritare ‘’You Can Do’’, i ka bërë thirrje qytetarëve të

Panairi i Mjaltit në Librazhd – Ekspozohet prodhimi vendas nga 6 mijë koshere

Rreth 150 bletërritës kanë marrë pjesë në Panairin e Mjaltit në Librazhd

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -