Sporti n’Katror

Sport News

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Sporti n'Katror

Ndeshja Shqipëri -Itali: Rekord historik, statistika mbresëlënëse dhe uragani kuqezi

Shqipëria ka pësuar humbje me rezultat 2-1 ndaj Italisë në ndeshjen hapëse

Mbahet për herë të parë edicioni i beach volley në Fushë Kosovë

Kështu na pritën fitueset e vendit të parë në tournametin e Volejbollit

Shqipëria shënon historinë në Euro2024

Shqipëria ka shënuar golin më të shpejtë ndonjëherë në një kampionat evropian

Bajrami shënon golin e parë për Shqipërinë

Shqipëria në epërsi ndaj Italisë Shqipëria ka shënuar gol ndaj Italisë. Golin

Granit Xhaka merr çmimin si ‘Lojtar i ndeshjes’ nga UEFA

Granit Xhaka bëri paraqitje brilante ndaj Hungarisë duke u zgjedhur nga ekspertët

Yamal bëhet lojtari më i ri që luan në një Evropian

Yamal bëhet lojtari më i ri që luan në një Evropian Lamine

Punimet në stadiumin Fadil Vokrri drejt përfundimit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka bërë të ditur

Sot shqiptarët me sy nga Dortmundi, luhet ndeshja Shqipëri – Itali

Sot sytë e të gjithë shqiptarëve janë të drejtuar nga Dortmundi, atje

Gjermania e hap Kampionatin Evropian duke dhuruar super spektakël

Nikoqirja Gjermania ka shkëlqyer në ndeshjen e parë në Kampionatin Evropian të

120 shahistë nga gjithë bota ‘zbarkojnë’ në Kosovë

Me rastin e organizimit të Kampionatit Ballkanik të Shahut dhe Turneut Ndërkombëtar

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -