Viral

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)

top reels

TikTok #Viral

@ducatodimantova Tomeloriz ose Sytliash per kete Bajram 🤤 *Per me e kalu diten ma lehte se me bakllava 😂 #food #foodtiktok #rice #eidmubarak #tomeloriz #ushqim ♬ original sound - Ducato di Mantova
@katror.info

Veres shkojme me dicka me leht'... Maro receta me #shije @Kaltrina e ha na 😍 #viral #food #tiktokfood #foodie #fyp #ducatodimantova #pastasalad #vegetables #shije #katrormedia #pasta

♬ original sound - Katror

Best of Meta

YouTube Most Watched

Të fundit nga Viral

iOS 18 rrit ndjeshëm performancën AI të modeleve iPhone 15 Pro

Lansimi i iOS 18 nga Apple na dha më shumës sesa kishim

Bashkëpunimi ndër-biznesor shqiptar për të sjellë artikuj të konvertuar në zë nga AI

Business Magazine Albania, një platformë mediatike lider e dedikuar për sipërmarrjen, inovacionin dhe

Avatarët e TikTok AI bazohen në video të njerëzve të vërtetë

Në prill, u raportua se TikTok po punon për avatarët e krijuar

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

iOS 18 rrit ndjeshëm performancën AI të modeleve iPhone 15 Pro

Lansimi i iOS 18 nga Apple na dha më shumës sesa kishim

By Reita Demi 2 Shikime

Bashkëpunimi ndër-biznesor shqiptar për të sjellë artikuj të konvertuar në zë nga AI

Business Magazine Albania, një platformë mediatike lider e dedikuar për sipërmarrjen, inovacionin dhe

By Jetlira Ademi 6 Shikime

Avatarët e TikTok AI bazohen në video të njerëzve të vërtetë

Në prill, u raportua se TikTok po punon për avatarët e krijuar

By Reita Demi 3 Shikime

NATO fillon investimin prej 1 miliardë eurosh në AI

NATO ka filluar investimin e saj prej 1 miliardë eurosh në teknologjinë

By Reita Demi 3 Shikime

Inteligjenca e parë artificiale që ka kaluar testin Turing

Një grup studiuesish pretendojnë në një studim të ri se GPT-4 është

By Jetlira Ademi 7 Shikime

Loje e ‘rivalitet’ me shpageta të tifozëve shqiptarë e italianë

Loje e 'rivalitet' me shpageta e tifozëve shqiptarë e italianë Pak para

By Jetlira Ademi 24 Shikime

Inteligjenca Artificiale po vjen në pajisjet tuaja Apple

Në konferencën e saj vjetore të zhvilluesve, Apple njoftoi sistemin e shumëpritur

By Jetlira Ademi 16 Shikime

Apple TV Plus do t’ju tregojë se kush është aktori në filmin që jeni duke shikuar

tvOS i Apple, softueri që funksionon në pajisjet e transmetimit të Apple

By Jetlira Ademi 11 Shikime

Çfarë pritet nga konferenca vjetore e zhvilluesve të Apple?

Konferenca vjetore e zhvilluesve në mbarë botën e Apple (WWDC) do të

By Jetlira Ademi 6 Shikime

Çka mund të presim nga WWDC, Konferenca e përvitshme e Zhvilluesve të Apple?

Çdo vit, WWDC e Apple vjen e treta pas konferencave të zhvilluesve

By Reita Demi 6 Shikime