Viral

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)

top reels

TikTok #Viral

@ducatodimantova Tomeloriz ose Sytliash per kete Bajram 🤤 *Per me e kalu diten ma lehte se me bakllava 😂 #food #foodtiktok #rice #eidmubarak #tomeloriz #ushqim ♬ original sound - Ducato di Mantova
@katror.info

Veres shkojme me dicka me leht'... Maro receta me #shije @Kaltrina e ha na 😍 #viral #food #tiktokfood #foodie #fyp #ducatodimantova #pastasalad #vegetables #shije #katrormedia #pasta

♬ original sound - Katror

Best of Meta

YouTube Most Watched

Të fundit nga Viral

Instagram nuk heq dorë nga taktikat e tij

Platforma popullore nuk ka plane të ndryshojë praktikat e saj aktuale, sipas

TikTokut i kërkohet ta ndryshojë moshën e përdorimit në Kosovë

Agjencia për Informim dhe Privatësi (AIP) ka kërkuar nga rrjeti social TikTok,

Inteligjenca artificiale zbulon ushqimin e së ardhmes

Imazhet e krijuara nga Inteligjenca Artificiale tregojnë se si mund të duket

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

iPhone i palosshëm nga Apple mund të shfaqet në treg në vitin 2027

Tregu për pajisjet e palosshme vazhdon të rritet shumë më shpejt se

By Reita Demi 10 Shikime

Inteligjenca Artificiale: OpenAI dhe Google në kërkim të suksesit

Kur OpenAI nxorri ChatGPT në nëntor 2022, ishte një goditje për Google.

By Arsim Buxhovi 7 Shikime

Google me investim dy miliardësh në Malajzi për qendrën e parë të të dhënave

Google planifikon të investojë 2 miliardë dollarë në Malajzi, duke zhvilluar qendrën

By Jetlira Ademi 10 Shikime

Tri opsione sekrete për ta bërë Google Chrome të funksionojë më mirë

Google Chrome është shfletuesi më i popullarizuar i internetit në botë dhe

By Arsim Buxhovi 10 Shikime

Trendi në rrjetet sociale: Sfida për të mos blerë gjëra të panevojshme brenda vitit

Trendi që filloi disa vite më parë si një eksperiment për buxhetimin dhe

By Reita Demi 24 Shikime

Babë e bijë “thyejnë” rrjetin, 5-vjeçarja i mëson të atit belg shqipen

Charli dhe Jeta janë babë e bijë, të cilët kanë pushtuar Tik

By Arsim Buxhovi 52 Shikime

Musk tregon zgjidhjen për të shpëtuar nga mungesa e punës shkaku i AI

Ndoshta askush nga ne nuk do të ketë punë në të ardhmen

By Jetlira Ademi 21 Shikime

Aftësitë për punë që duhet të zotëroni në epokën e inteligjencës artificiale!

Nga jeta personale e njerëzve në jetën profesionale, AI po gjen vazhdimisht

By Jetlira Ademi 15 Shikime

Google shton përdorimin e inteligjencës artificiale në motorin e kërkimit në internet

Kompania Google njoftoi të martën, më 14 maj, se do të përdorë

By Arsim Buxhovi 16 Shikime

BE i jep Microsoft 10 ditë afat për të dorëzuar dokumentet e Bing AI

Komisioni Evropian i ka dhënë Microsoft-it një afat ligjërisht të detyrueshëm deri

By Jetlira Ademi 12 Shikime