Udhë

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)Na dërgo një foto prej udhëve tua :)

© Caters News Agency
© National Geographic
© The Telegraph
© nationaltoday
© choosechicago
© apod.nasa.gov
© farmersalmanac
previous arrow
next arrow
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Udhë

Kalaja e Argjirosë, më e preferuara e turistëve nga e gjithë bota

DRTK Gjirokastër njoftoi për një rritje prej 45% të vizitueshmërisë në kalanë

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet

Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin

Arabia Saudite me taksitë fluturuese elektrike – avancim i udhëtimit drejt atraksioneve turistike

Saudia dhe Lilium nënshkruan marrëveshjen e shitjes të enjten në një ngjarje

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Taksa turistike, Venecia dyfishon tarifën e hyrjes në qytet

Evropa është një nga rajonet më të kërkuara të udhëtimit në të

By Reita Demi 8 Shikime

Lagjja me 6 mijë banorë por me miliona vizitorë

Derisa fluksi i turistëve përshkon qytete e shtete nëpër botë, autoritetet në

By Reita Demi 8 Shikime

Vendet më të lira dhe më të shtrenjta në botë për pushime

Post Office Travel Money ka publikuar destinacionet më të lira dhe më

By Arsim Buxhovi 14 Shikime

Berati, 16 vjet në trashëgiminë botërore të UNESCO-s

Komiteti i Trashëgimisë Botërore në konferencën e mbajtur në Kanada, më 8

By Reita Demi 8 Shikime

Mediumi australian shkruan për Kadarenë dhe vendlindjen e tij, Gjirokastrën

"Ismail Kadare, i cili vdiq këtë javë në moshën 88-vjeçare, mund të

By Reita Demi 10 Shikime

Shteti më i lirë për të jetuar: Një biletë 3 centë, dreka 22 centë, qiraja mujore 60 euro

Sipas faqes së internetit “The World of Statistics”, Pakistani është shpallur vendi

By Arsim Buxhovi 122 Shikime

Fshati Vuthaj, perla që po rilind falë investimeve të Diasporës

Fshati Vuthaj është një vend mjaft i bukur, por që fatkeqësisht dita-ditës

By Reita Demi 13 Shikime

Kjo është zona me pak banorë ku mund të punoni pa pasur nevojë për dokumente

Ju mund të jetoni dhe të punoni "pafundësisht" aty, me të vetmin

By Reita Demi 30 Shikime

“Birmingham Live”: Turistët britanikë zgjedhin Shqipërinë, krahas Spanjës dhe Greqisë

Turistët britanikë mund të braktisin Spanjën dhe Greqinë mes tensioneve në rritje

By Reita Demi 9 Shikime

Sufllaqe, byrek dhe fërgesë – britanikja shpenzon vetëm 118 euro për 3 ditë në Tiranë

Chelsea Dickenson, një britanike 34 vjeç, nga Wrexhami, i dha vetes sfidën

By Reita Demi 19 Shikime