Udhë

Break the bad news habit

Ndjehu mirë t’u lexu n’Katror :)Na dërgo një foto prej udhëve tua :)

© Caters News Agency
© National Geographic
© The Telegraph
© nationaltoday
© choosechicago
© apod.nasa.gov
© farmersalmanac
previous arrow
next arrow
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

Të fundit nga Udhë

Kalaja e Argjirosë, më e preferuara e turistëve nga e gjithë bota

DRTK Gjirokastër njoftoi për një rritje prej 45% të vizitueshmërisë në kalanë

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet

Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin

Arabia Saudite me taksitë fluturuese elektrike – avancim i udhëtimit drejt atraksioneve turistike

Saudia dhe Lilium nënshkruan marrëveshjen e shitjes të enjten në një ngjarje

Të fundit

- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -
- ADVERTISEMENT -

“Lonely Planet”: Për herë të parë – një udhëzues për Shqipërinë

Shqipëria nuk ka qenë kurrë më e njohur nga turistët se sa

By Reita Demi 11 Shikime

Cilat janë katër mrekullitë e Shqipërisë sipas mediumit francez “Voyageur”?

“Një thesar i fshehur pranë Greqisë”, kështu e ka cilësuar Shqipërinë revista

By Reita Demi 10 Shikime

Katedralja Notre Dame gati të hapë sërish dyert

Punimet po shkojnë drejt fundit në godinën historike të Katedrales Notre Dame

By Reita Demi 6 Shikime

Vjena, qyteti më i jetueshëm në botë për të tretin vit radhazi

Konsiderohet si një prej qyteteve më të bukura në botë, dhe duket

By Reita Demi 10 Shikime

Të huajt investuan 354 milionë euro në Shqipëri

Bizneset e huaja investuan 354 mln euro në 3-mujorin e parë të vitit. Sipas

By Jetlira Ademi 14 Shikime

UNESCO vlerëson progresin e administrimit të Butrintit

Ministria e Ekonomisë, Kulturës dhe Inovacionit (MEKI) ka dalë sot me një

By Jetlira Ademi 13 Shikime

The Sun: Vizitoni Lumin e Shalës, ‘Tajlanda e Shqipërisë’!

Një cep i botës” pak i njohur për vizitorët e Evropës Lindore

By Jetlira Ademi 18 Shikime

“The Guardian”, shkruan artikull për përvojë të paharrueshme në Shqipëri

Me parqe kombëtare madhështore dhe një mënyrë tradicionale jetese, vendi ballkanik ofron

By Jetlira Ademi 10 Shikime

Vazhdon rritja e turizmit në Shqipëri – 3.3 milionë të huaj në maj

Rritja e turizmit ka vijuar edhe në muajin maj, duke shënuar rekord

By Jetlira Ademi 7 Shikime

Disa gjëra që duhet t’i dini nëse dëshironi ta vizitoni Sicilinë

Siçilia është e sigurt Siçilia është shumë e sigurt dhe është një

By Jetlira Ademi 14 Shikime